Odpowiedz na: Sytuacja w klubie – sprawy organizacyjne

#21380
Kibic01
Uczestnik

Przyznam rację, że strasznie to słabe. Czegokolwiek o meczu trzeba było się dowiedzieć ze strony Miedzy Legnica, gdzie dla nich to tylko druga drużyna. Nawet tam nasz skład i zmiany podali i parę zdań o meczu a u nas cisza. Jak było się pochwalić jakaś umową z bukmacherem, która pewnie i tak pieniędzy nie da to się okazało że ktoś umie edytować stronę główną, ale jak już coś napisać o przegranym meczu to już nie łaska.
Swoją drogą jestem ciekawy jak z promocją meczu na mieście, czy można w Wodzisławiu spotkać jakieś plakaty itp, bo to chyba też należy do działań prezesa od marketingu.
Wydaje mi się, że jednak ktoś to forum czyta i jest świadomy jazdy po prezesie od marketingu, bo żeby nas udobruchać to nagle pojawiła się informacja o bukmacherze i parę zdań od wiceprezesa i oczywiście wspomnienie, że to jego zasługa. Tak samo jak wspomnienie przy prezentacji koszulek że brał w tym udział, żeby nie było że nic nie robił.
Chłopie taki apel do ciebie jak to czytasz, a wydaje mi się że powinineś. Tak ciężko się odnieść, cokolwiek napisać: „brakuje mi na to czasu, za dużo obowiazków, nie ogarniam stron internetowych, potrzebuję pomocy” no cokolwiek, bo przecież to śmiesznie wygląda. Niby jesteś a efektów twojej pracy nie widać. Nawet ja gdybym dostał materiał do wrzucenia to myśle że raz dziennie jestem w stanie poświęcić swój czas na wrzucienie go na stronę czy media społecznościowe, albo raz w weekend poświęcić godzinę na aktualizację kadry, terminarza… Przecież to jest śmieszne, nikogo nie obrażajać, ale w C klasie na klubowych stronach internetowych mają jakieś powiadomienia o meczach, a my jeszcze specjalnie mamy wiceprezesa do spraw marketingu a na stronie za przeproszeniem ch… mamy.