Odpowiedz na: Sytuacja w klubie – sprawy organizacyjne

#21310
Artur Rudol
Uczestnik

Kibice mają prawo wiedzieć ale jak pisze „W ramach zawartej umowy Klub może liczyć na bardzo duże wsparcie ze strony miasta.” Także więc pewnie jeszcze na papierze pewnie nie jest uzgodnione ile jaki klub dostanie z tej póli. Wydaje mi się, że gdy tylko będzie oficjalne stanowisko wszystkich klubów, wtedy będzie podane, jakie to są sumy.

Co do Betfana, to pisze wyraźnie, że jest to partner, a nie sponsor. Warunki współpracy są pewnie znane stroną i nie zawsze każdy chce je ujawniać. Może same prowizje, może coś więcej?
Zamiast wspierać, ciągle tu narzekacie, tak jakby klub był żyłą złota, a sternicy robili wszystko by to złoto zatopić. Niestety jest zupełnie inaczej i podziękujcie za to poprzedniką, jakkolwiek by nie wydawali się być fajnymi ludźmi. Zostawili klub z mega długiem i roszczeniami komorniczymi. Każdy z was może przyjść i wpłacić „bańkę” i przejąć stery, który chętny? Wydaje się wam, że można jechać dalej jak poprzednicy? Odpowiem wam, nie, nie da się, bo wszyscy zawodnicy uciekli z powodu braku wypłat, a inni z regionu nie chcą tu przyjść, bo poprzednicy zostawili o klubie takie, a nie inne zdanie. Ktoś pisał, że trzeba było im zapłacić wszystkie zaległości, ale nie pamięta już, że był problem by dograć sezon, bo kasa była pusta, a sami zawodnicy dopłacali do interesu.
Skąd te pieniądze? Większość od udziałowców poszła pewnie na ugody, skarbówke, zus, pzpn i innych dłużników. Nawet stroje z poprzedniej rudny nie były w całości zapłacone. Otwórzcie oczy w końcu.

Mi też nie wszystko pasuje, ale jak Pan Rek i spółka dali kase, by „oddłużyć” klub, to pewnie nie po to by go spuścić do 4 ligi, bo wtedy lepiej dać tą kase swoim rodziną niż wyrzucać w błoto.

Będzie trudno ale trzeba wspierać, a jak nie, to nie przeszkadzać. Nikt w klubie nie broni wam przyjść, przyprowadzić dobrego zawodnika i opłacić jego pensji. Ktoś chętny?