Odpowiedz na: Sytuacja w klubie – sprawy organizacyjne

#20646
Angelo
Uczestnik

A gdzie jest napisane ze Antkowiak zmienił już klub na inny???
Czy wy tu wszyscy czasem nie wymagacie za dużo od nowych udziałowców???
Weszli do klubu z zadłużeniem szacowanym na 400 tyś i maja w ciągu 1-2 miesiąca z klubu zrobić lokalnego finansowego giganta i sportową potęgę 3-ligową? Oni tu ze sobą żadnych setek tysięcy nie przynieśli wystarczy sobie przemnożyć 33% jakie nabyli przez 420 zł netto jakie co miesiąc z tego tytułu powinny zasilać konto klubowe, aby wiedzieć o jakiej sumie mówimy i podobna suma ma by co miesiąc przesyłana prze miasto.
Wiosną ta kwota jaką klub będzie dysponował to powinno być 30 może max 35 tyś dodając do tego jeszcze sponsorów co byli jesienią i jak z tej sumy mają z Odry zrobić potęgę i wszystkich was zadowolić silna kadrą z 18 zawodnikami na kontraktach 1500-2500 zł do tego 3 trenerów i dodatkowo spłacić zaległości z jesieni u piłkarzy i trenerów a o pozostałych długach nawet już nie wspomnę.
Jest to po prostu nie wykonalne i dlatego klub obecnie proponuje piłkarzom mniejsze, ale za to pewne co miesięczne realne kwoty na jakie klub będzie stać. Jedni się pewnie na to zgodzą inni nie jak np.Wodecki i musimy się z tym pogodzić że kilku kluczowych zawodników może nas opuścić . Dodatkowo aby obniżyć koszty z pewnych zawodników wiele nie wnoszących do gry klub sam zrezygnuje. Na kontraktach ma być wiosna 11-12 zawodników.
Na pewno wiosna nie będzie lekka ale tak bywa we wszystkich zadłużonych klubach że się najpierw pasa zaciska a nie żyje dalej ponad stan. Nawet i wielka Barcelona jest obecnie na tym etapie.