Odpowiedz na: Sytuacja w klubie – sprawy organizacyjne

#20641
Angelo
Uczestnik

Przecież nikt nigdy nie twierdził że cała kadra z jesieni zostanie utrzymana nawet ja tu wielokrotnie podawałem że trzeba się liczyć z odejściem 3-4 kluczowych zawodników z jesieni. Nie ma już w klubie Chylińskiego, który wrócił do Rakowa a reszta w większości co nie oznacza ze wszyscy wyrazili chęć dalszej gry w Odrze. Jeżeli Wodeckiemu nie odpowiadają zaproponowane nowe warunki umowy, może jak każdy inny zawodnik, który się na to nie godzi z klubu odejść.Klub proponuje takie pieniądze na jakie obecnie ich stać. Trzeba pamiętać też o tym że, dodatkowo klub musi spłacać zawodnikom zaległości z jesieni. Strata Musiolika, który też był tu tylko wypożyczony to akurat bardziej odchudzanie kadry niż realną strata dla siły drużyny i takich zawodnikow z których sam klub zrezygnuje będzie więcej co wyraźnie na spotkaniu z kibicami zakomunikował mam Prezes Stolarski. Co do Antkowiaka z tego co ja uslyszalem podana przez klub informacja o tym że się dogadali jest prawdziwa,co na pewno nie wyklucza tego że,jezeli zgłosi się klub z konkretną kasa nie zostanie sprzedany. Od jutra drużyna zaczyna treningi i pewnie bardzo dużo się już wyjaśni w tym tygodniu, kto został a kto odszedł. Klub wszystkim pilkarzom zaproponował realne pieniądze na jakie ich obecnie stać.