Odpowiedz na: Mecze Odry w rozgrywkach III ligi

#19849
elpicador
Uczestnik

”Zaznaczam że to usłyszałem teraz jak byłem na Śląsku …. Nie wiem ile jest w tym wszystkim prawdy … ale opinia o tym człowieku wśród tych ludzi których znam jest pozytywna . A lokalesi mówią że hamulec zaciągnęło miasto … ale ile w tym prawdy…. Cholera wie. Podobno w ratuszu nie specjalnie liczono na awans …. Druga rzecz … utrzymanie klubu na poziomie III. Ligi rośnie praktycznie o 75 do 100 % w stosunku do ligi IV . On ma firmę piekarniczą … ale to nie jest jakiś TUZ ogólnopolski. A sięgnijcie do początku jak powstawała ta nowa Odra … i wtedy on był cacy…super… teraz kibice i nie tylko wycierają sobie jego nazwiskiem dupy i zapomnieli kto na początku był w Odrze i jakie obietnice szły by wtedy wspomógł finansowo klub. …problemem jest miasto które nie wywiązało się obietnic. Zobacz że wśród sponorów nie ma jednostek miejskich. Samo miasto nie może / przepisy/ wprost sponsorować klubu , reklama tak bo to forma usługi itd. Natomiast poprzez spółki miejskie jak najbardziej… ale podobno pieniędzy z tego źródła nikt nie widział. Z tą ostatnią transzà za umowę reklamowà to też kit, że klub nie dostarczył dokumentów albo zawierały one błędy… jak nie chcesz zapłacić a partner jest w tej umówię słabszą stronà to znajdziesz jakikolwiek powód by nie zapłacić… co pójdzie Damian Wróbel z miastem do sądu… nie sądzę bo wówczas o pieniàdzach można zapomnieć. Zresztà proces to lata… … to co Ci napisałem to są relacje miejscowych i ja nie jestem w stanie ich zweryfikować jak również nie dam gwarancji że to wszystko leży koło prawdy….”