Odpowiedz na: Mecze Odry w rozgrywkach III ligi

#19737
luck69
Uczestnik

Dzień dobry
Zgadzam się ze zdaniem, że zagraliśmy dobrze w odniesieniu do potencjału kadrowego jakim dysponujemy. Bardzo mi się podobają Ci młodzi zawodnicy, nie widać strachu czy respektu przed rywalem. Jest walka, ambicja i też umiejętności piłkarskie. Trener to mądrze poukładał i ogląda się to dobrze. Wczorajsza porażka była raczej przewidywalna i trudno się było spodziewać niespodzianki zważywszy na absencję Wodeckiego czy Tarki (ktoś wie co to za kontuzje i jak długie przerwy w grze?). Mecz na plus, widać taktyczne przygotowanie do gry, a zawodnicy wiedzą gdzie się ustawić i co grać. Szkoda głównie tej bramki do szatni (chyba na konto bramkarza, który nie skrócił kąta i nie wyszedł z bramki?)…bo do przerwy mecz był moim zdaniem na remis. Wynik mógłby być inny bo mieliśmy kilka szans ale bramkarz Gości był dobrze dysponowany i co miał wyłapać to wyłapał. Mieliśmy słupek Oni poprzeczkę więc też remisowo 😉 Ja po meczu pomimo porażki nie wychodziłem zdegustowany i przyłączyłem się do braw i podziękowania Zawodnikom za grę i ambitną walkę do końcowego gwizdka. To należy docenić!
P.S. Fajne stroje i nareszcie Odra wygląda jak Odra !!! Strasznie mnie denerwuje ta cisza i brak informacji w kontekście dalszego funkcjonowania i finansowania Klubu. Co z tą frekwencją, bo nie rozumiem tego? Pikniki nie chcą oglądać „planowej” porażki, a może polityka cenowo-biletowa nie do końca się sprawdza? Pod dyskusję poddaję akcję: kobiety powinny wchodzić na mecz za darmo!