Odpowiedz na: Mecze Odry w rozgrywkach III ligi

#19722
Konarski Tomasz
Uczestnik

Wiec pytanie – kiedy ci młodzi maja zacząć grać jak nie teraz ? Tak jak piszesz mamy 15 punktów czyli stan lepszy niż zakładaliśmy nawet optymistycznie , wiemy jaka jest sytuacja w klubie mimo że ostatnio sie poprawiło i zawodnicy część zaległości dostali – polepszyły sie warunki do treningów bo maja i sprzet i odzież treningowa , dresy , polówki – nie ma już problemów z wodą itd a większość z tych rzeczy opłaca ze swojej kieszeni jeden człowiek. Wiec moje pytanie – czego jeszcze oczekujemy ? Czy myślimy o tym że w kadrze bedzie 24 zawodników o umiejetnościach Wodeckiego ? Nie bedzie , przynajmniej na razie – mamy młodych zawodników na ławce i jak jest teraz potrzeba żeby grali to niech grają jak najwiecej. Nie oficjalnie wiem też że dzisiaj bedzie debiut nowych koszulek – pisaliśmy tu że kibice moga sie zrzucić na koszulki a dowiedziałem sie od osoby z Mosiru że za nie tez zapłacił ten sam człowiek który w klubie jest od wszystkiego . Cieszmy sie i nakrecajmy pozytywnie – marzyliśmy o 3 lidze i ją mamy