Odpowiedz na: Mecze Odry w rozgrywkach III ligi

#19532
Marek Kurkowski
Uczestnik

W wywiadzie D Kozielski Powiedział: ” Rozmawiam z kibicami, którzy mają też swoje stowarzyszenie. Zapewnili, że spróbują zorganizować zrzutkę, że pomyślą o udziałach. Odra to fajna marka, choć trochę źle zarządzana” , pewnie chodzi o SSOW. Jeżeli jest chętny to niech przekaże udziały kibicom albo Akademia niech się połączy z SSOW (Jeżeli to możliwe) i wtedy możemy mieć bezpośredni wpływ na to co się dzieje i informacje z pierwszej ręki. Z tego co słyszałem SSOW jest całkiem sprawnie zarządzana i ma spory kapitał ludzki. Sam bym chętnie zadeklarował składkę miesięczną 100 zł. a może i 200 przez pierwsze pół roku gdybym wiedział co się z tym dzieje. Do klubu 100 się nie deklarowałem ale wpłaciłem 100 na konto. Po tym co teraz usłyszałem mam wątpliwości. Wydaje mi się że z poziomu takiego stowarzyszenia kibicowskiego posiadającego udziały dużo łatwiej było by rozmawiać i z miastem i z potencjalnymi sponsorami. A jeżeli znalazł by się jakiś sensowny sponsor to zawsze można udziały sprzedać. Jeżeli to czyta ktoś z SSOW to może warto to rozważyć.