Odpowiedz na: Mecze Odry w rozgrywkach III ligi

#19519
Kibic01
Uczestnik

Hmm czy ja jestem naiwny… Ja wychodzę z założenia że taką sprawę by wypadało po prostu uporządkować a skoro Kozielski uważa że nie jest właścicielem i nic o tym nie wie, to tego z niego nie wyciągniesz czy im kazał czy co. Jakbym ja ci powiedział żebys kogoś zabił i byś zrobił to też raczej byś ty był oskarżony jeśli by nie było dowodów że ci kazałem. Rzeczywiście można brnąć dalej w kozielskiego ale czy to ma sens to nie wiem.
Druga sprawa że piszesz o tym klubie stu, tak jak i wypominałes ludziom że nie kupują tych wirtualnych biletów a nie widzisz chociaż tego że od jakiś trzech lat nawet nie wiadomo kto jest właścicielem.
Na początku szumne zapowiedzi, Wieczorek, autokar, byli piłkarze, Wolfsburg, jakaś pani prezes, nikt jej nie znał ale przynajmniej była znana z nazwiska. Nagle po cichu wszyscy po kolei się wycofywali albo byli usuwani i został tylko autokar Kozielskiego z Wolfsburgiem na blachach. Potem się pojawił tajemniczy sponsor który się nie chciał pokazywać, przyjeżdżał sobie białym samochodem i tylko tyle było o nim wiadomo. Wszystko fajnie tylko też się stracił i został jakiś burdel. Wszystko jest tajemnicą bo przecież to prywatna firma i nikt nie musi wiedzieć. Tylko potem przychodzi że przydała by się kasa to wtedy kibic dobry. Tylko większość kibiców za wsparcie uważa kupno biletów i zobaczenie w zamian trochę emocji. A ludzie do których chcecie uderzać, którzy mają poświęcić dodatkowy czas czy pieniądze na klub to chyba jednak by oczekiwali większej przejrzyściej, bo dochodzi do absurdu że nawet nikt nie wie kto jest właścicielem. Nie pisze tego bezpośrednio do ciebie tylko może powinno to być skierowane do kogo innego ale tych osób na forum nie znajdziemy a wydaje się że jesteś osobą która ma najwięcej informacji tu z klubu i się trzyma choćby z dyrektorem Wroblem