Odpowiedz na: Inwestycje i wydarzenia – Wodzisław, powiat, region

#19358
MGol
Uczestnik

No proszę, jak się wstrzeliłem. Akurat nie wiedziałem tego, że Glinianka jest zalana a Pan K się wypiął. Jednakże już kilka razy podobne rzeczy odbywały się w przeszłości, więc nic mnie nie zaskoczyło. Główny udziałowiec i nie pozwala drużynie trenować na swoich obiektach. Bez komentarza. Wiem o co chodzi ale pozostawię to dla siebie. Jednakże póki będzie taki właściciel, który tak postępuje to ze sponsorami będzie problem, a i z ludźmi do klubu 100 również. Niech się określi bo ten marazm nie może wiecznie trwać. Tym bardziej trzeba zacząć myśleć o bazie treningowej dla wszystkich klubów. Dwa, trzy boiska z oświetleniem, najlepiej jedno ze sztuczną nawierzchnią, szatniami, ogrodzeniem i malutką trybunką. To nie są jakieś horrendalne koszty. Miasto ma kilka wolnych działek, na których nic się nie dzieje. Słyszałem, że miasto chce w przyszłym roku pokazać wizualizację stadionu, w takim razie pierwsza trybuna, może przed 2030 powstanie…. , dlatego trzeba zacząć od bazy treningowej na której zyska Odra, całe miasto a może i powiat.

  • Ta odpowiedź została zmodyfikowana 2 years, 7 months temu przez MGol.