Odpowiedz na: Transfery

#18272
mrscrew92
Uczestnik

Angelo ale czy my mamy jakieś sensowne alternatywy za tych wszystkich ludzi, którzy dodajmy, byli architektami awansu? Gdyby utrzymać ten skład, który był w IV lidze, to myślę, że bez problemu utrzymalibyśmy się w III lidze. Teraz mam wątpliwości, czy się utrzymamy. To jest wszystko jedna wielka niewiadoma. Mam wrażenie, że ten zespół pozbędzie się prawie wszystkich graczy z ubiegłego sezonu. Wszystko trzeba będzie budować od zera. Takie manewry nigdy nikomu nie wyszły na dobre. Zdaje się, że szykują się baty za batami. Po tych wszystkich ruchach zastanawiam się, czy w ogóle jest sens startować w tej III lidze. Stabilizacja jest kluczowa. Jastrzębie zrobiło trzy awanse grając praktycznie tym samym składem.

A Rek słyszałem, że chciał w Odrę wejść konkretnie. Teraz sobie nas goli jak chce z piłkarzy i się śmieje. A jego wsparcie finansowe mogłoby się nam przydać. Może wtedy powinniśmy być bardziej otwarci na pomoc z zewnątrz, bo przyszłość maluje się w ciemnych barwach. Nie chcę, żeby Odra była czerwoną latarnią tej ligi, ale prawdopodobnie będzie. Przegrać 3-0 z zespołem z ligi okręgowej? Dokąd Odra zmierza?