3. mecz kontrolny

Odra Wodzisław
2 - 2
Ruch Chorzów
4 lipca 2020 - 12.00 Mecz kontrolny 3. mecz kontrolny

Wszyscy kibice Odry Wodzisław oglądający dzisiejszy mecz mogą mieć powody do zadowolenia z gry swojej drużyny. Podopieczni Trenera Adama Burka zagrali bowiem odważnie nie bojąc się grać otwarty futbol.

Pierwsza połowa obfitowała w liczne bramki. Wynik spotkania otworzył zawodnik Ruchu Chorzów, Mariusz Idzik, który w 4. minucie uderzeniem z woleja pokonał Grzegorza Wnuka. Odra nie pozostała dłużna i odpowiedziała aż dwoma golami. Najpierw w 12. minucie piłkę po uderzeniu Patryka Dudzińskiego dobił Mouhamadou Sadio, a kilka minut później wynik podwyższył Niko Abuladze. Duma Wodzisławia prowadziła już 2-1, lecz w pierwszej połowie, a dokładnie w 37. minucie, doszło do wyrównania za sprawą bramki gracza rywali, Tomasza Foszmańczyka.

Do przerwy wynik wynosił 2-2 i tak pozostało również do ostatniego gwizdka sędziego w tym spotkaniu, ponieważ drugi akt nie obfitował w bramki, a w niezakończone bramką ataki obydwu drużyn.

 

Skrót meczu zrealizowany przez Śląskie TV

Skład Odry Wodzisław

Odra Wodzisław: Wnuk (46. min. Riabowski) – Gać, Lalko, Sadio (70. min. Chochulski), Białas (70. min. Woś), Abuladze (78. min. Tomasik), Chochulski (46. min. Górnicki), Kłosek, Grzechynka (78. min. Porębski), Tabala (78. min. Szydłowski), Dudziński (78. min. Kuc)