Odpowiedz na: Inwestycje i wydarzenia – Wodzisław, powiat, region

#38190
Don C.
Uczestnik

Był plan zagospodarowania miasta ale ekolodzy z Pszowa także Rogowa i Lubomi no i Jan z Zawady zrobili protest. Administrator i urzędnicy ugięli się . Jest nowy plan już okrojony. Może przejdzie ale dalej protestują.
Był plan mini reformy oświaty ale mamuśki podpuszczone przez pedagogów tupnęli nogami i administrator z urzędnikami się ugięli.
Był plan budownictwa ale po protestach administrator się ugiął.
Nawet na banalne przycięcie koron drzew przy baszcie był protest i się ugięli.
Czyli mongolstwo nie chce wielu rzeczy ale ich wymagania względem miasta rosną.
Na oświatę na rok 2025 trzeba już 125 mln + na inwestycje w infrastrukturę.
I jeszcze raz powtórzę że to administrator ich przez te 18 lat wychował tworząc im El Dorado .Pedagodzy i ekolodzy. Więc jego pilni uczniowie protestują.

Jeśli chodzi o prasę to zawsze powtarzam że nasz powiat nie ma takowej. A Nowiny Wodzisławskie to tylko dla zmylenia przeciwnika są z nazwy.
Przykład już z nowego roku. Redaktor naczelny (chłop stąd) robi wywiad z posłem PO który w naszym powiecie dostał tysiące głosów. W wywiadzie są poruszane różne tematy ale na temat naszego powiatu nie ma NIC. Ani o obwodnicy ani kolej też nie jest ważna. Ani sąd obiecana rozbudowa. Ani tereny po 1 maja. Kompletne nic ! 0 absolutne!
To jest upadek mentalny redaktorzyn Nowin. Jedynie co im wychodzi to wycinanie moich postów.