Zwycięstwo oddane w ostatniej akcji meczu | Galeria zdjęć z meczu Polonia Łaziska – Odra Wodzisław

• 12 maja 2024
  • 0
  • 966 Wyświetleń

W sobotni poranek nasi zawodnicy udali się do Łazisk Górnych, gdzie zmierzyli się z aktualnym wiceliderem – Polonią. Pierwsza połowa wyglądała dosyć wyrównanie z lekką przewagą Odry. W 27 minucie świetnie w polu karnym znalazł się Mikołaj Karwot i skierował piłkę głową do siatki. Gospodarze wyrównali z rzutu karnego tuż przed przerwą. Do szatni schodziliśmy przy wyniku 1:1. Od początku drugiej części spotkania wodzisławianie kreowali sytuacje, a w 59 minucie niezawodny Marcin Oślizlok wykończył jedną z akcji i prowadziliśmy 2:1. 90 minuta i czas doliczony okazały się kluczowe w końcowym wyniku… W 90 minucie zawodnik Polonii wyrównał na 2:2, w 90+2′ swój dublet w tym meczu zdobył Marcin Oślizlok, a w 90+4′ sędzia wskazał na wapno i zawodnik z Łazisk Górnych skutecznie wykonał rzut karny i sędzia zakończył spotkanie. Zobaczcie zdjęcia z tego meczu autorstwa naszego fotografa klubowego, Kuby Piwońskiego.