• 18 lutego 2024
  • Po meczu
  • 0
  • 1344 Wyświetleń

W sobotnie popołudnie Odra zmierzyła się z KS Chełmek. Co do meczu, pierwsza połowa była dosyć wyrównana jednak z przewagą dla nas. Oby dwie drużyny stworzyły sobie parę sytuacji, lecz to Niebiesko-Czerwoni mieli więcej sytuacji i poskutkowało to strzeleniem dwóch bramek. Chełmek natomiast zdobył bramkę po stałym fragmencie i do szatni schodziliśmy przy wyniku 2:1. Druga połowa znacznie słabsza w wykonaniu podopiecznych Michała Czyża. W drugiej części spotkania to gospodarze byli częściej przy piłce. Pierwsza bramka dla piłkarzy z Chełmka padła po ich dobrej akcji, natomiast bramka, która ustaliła końcowy wynik padła po rzucie rożnym. Obejrzyjcie fotogalerię z tej potyczki, którą przygotował Kuba Piwoński.

KS Chełmek 3:2 Odra Wodzisław (1:2)

I Połowa: Zając – Słodowy, Wilczek, Kłosek, Gącik, Wodnicki, Test., Pawełek, Test., Gajda, Test.

II Połowa: Wrzosek – Słodowy, Karwot, Skorupa, Kopała, Polak, Test., Laskowski, Test., Powroźnik, Test.

Bramki: Kłosek, Wodnicki

Trener: Michał Czyż