Wygrana z Fortecą Świerklany!

W sobotnie popołudnie piłkarze Dumy Wodzisławia udali się do Świerklan gdzie zmierzyli się z 5-ligową Fortecą Świerklany. Przez całe spotkanie to Odra miała nad nim kontrolę lecz szwankowała skuteczność. Do przerwy na boisku przy ulicy Zamkowej Niebiesko-Czerwoni bezbramkowo remisowali z zawodnikami ze Świerklan. Druga połowa to jeszcze większa dominacja przez naszych piłkarzy, poskutkowało to wyjściem na prowadzenie, w pole karne świetnie dogrywał Blashchuk (testowany) i nogę do piłki dostawił Olaf Kopała. Przez końcówkę rywalizacji mieliśmy jeszcze kilka dogodnych sytuacji ale żadnej z nich nie udało się wykorzystać. Ostatecznie w 4. zimowym sparingu pokonaliśmy Fortecę Świerklany 1:0. Zobaczcie parę zdjęć z tego pojedynku, których autorem jest Kuba Piwoński.