Relacja oraz galeria zdjęć ze sparingu przeciwko Unii Dąbrowa Górnicza

W sobotni poranek Odra zmierzyła się z Unią Dąbrowa Górnicza, spotkanie zakończyło się zwycięstwem naszej drużyny 1:2 po bramkach Nikodema Powroźnika i Zawodnika Testowanego.

Pierwsza połowa to walka z warunkami, które nie powalały. Przez praktycznie całą pierwszą połowę nasza drużyna przeważała stwarzając sobie kilka dogodnych sytuacji ale żadnej z nich nie udało się wykorzystać. Worek z bramkami otworzył się natomiast pod koniec pierwszej części, zawodnikom Unii pomogły warunki i to oni wyszli na prowadzenie. Do szatni schodziliśmy przy wyniku 1:0. Druga część spotkania to jeszcze większa dominacja Odry. Nasi piłkarze tworzyli jeszcze więcej sytuacji i poskutkowało to wyrównaniem wyniku przez Nikodema Powroźnika, a później wyjściem na prowadzenie po golu Zawodnika Testowanego (Marcin Oślizlok) i koniec końców z „lodowego” meczu wyszliśmy zwycięsko.

Kolejną grę kontrolną podopieczni Michała Czyża rozegrają już w najbliższy piątek. Duma Wodzisławia uda się do Ustronia, gdzie zmierzy się z tamtejszą Kuźnią. To spotkanie rozpocznie się o godzinie 19:00.

 

I Połowa: Wrzosek – Wilczek, Słodowy, Kłosek – Polak, Wodnicki, Zawodnik Testowany (Sikorski), Laskowski – Kulczyk, Pawełek, Zawodnik Testowany (Oślizlok) W II Połowie weszli: Powroźnik, Gącik, Kopała, Karwot, Mucha, Nicpoń

 


Zobaczcie galerię zdjęć z tego pojedynku. Autorem tych fotografii jest Kuba Piwoński.

 

Udostępnij: