Relacja oraz galeria zdjęć z pierwszego zimowego sparingu!

  • 13 stycznia 2024
  • Po meczu
  • 0
  • 1110 Wyświetleń

W sobotnie południe Odra udała się do Radzionkowa gdzie w pierwszym zimowym sparingu zmierzyła się z tamtejszym Ruchem. Spotkanie zakończyło się wynikiem 3:2 a bramki dla Niebiesko-Czerwonych zdobyli Jakub Wilczek oraz Zawodnik Testowany.

W pierwszej połowie to gra „Cidrów” wyglądała lepiej. Gospodarze już w piątej minucie zaatakowali lecz piłka na nasze szczęście obiła słupek. Worek z bramkami otworzył się natomiast w 13 minucie gdzie piłka po główce jednego z zawodników rywali uderzając w Mateusza Słodowego zmyliła bramkarza Odry i wpadła do bramki. Niebiesko-Czerwoni również napierali na bramkę Ruchu lecz to gracze z Radzionkowa popisali się lepszą skutecznością i strzelili 2 bramki. Do szatni schodziliśmy przy wyniku 3:0.

Druga połowa wyglądała już zdecydowanie lepiej w wykonaniu naszych zawodników. Bramkarz rywali starał się zachować czyste konto broniąc dużo doskonałych sytuacji naszych graczy, dwa razy pomogła mu natomiast poprzeczka. W 81 minucie po rzucie różnym i zamieszaniu w polu karnym piłkę do siatki wpakował Jakub Wilczek i na tablicy wyników było 3:1. Ataki naszej drużyny nie ustępowały lecz piłka nie potrafiła znaleźć drogi do bramki. Po faulu przed polem karnym rywali do piłki podszedł Zawodnik Testowany i pięknym strzałem pokonał bramkarza Ruchu. Ostatecznie mecz zakończył się zwycięstwem Ruchu lecz wśród naszych piłkarzy można było odczuć niedosyt bo mieliśmy dużo sytuacji żeby zremisować, a nawet wygrać to spotkanie. Serdecznie dziękujemy za mecz Ruchowi i życzymy powodzenia w lidze.

Nasza drużyna kolejny sparing zagra już za tydzień, przeciwnikiem Wodzisławian będzie Unia Dąbrowa Górnicza. To spotkanie odbędzie się w Dąbrowie Górniczej, a o dokładnej godzinie będziemy informowali na naszych mediach.

 

Skład: I Połowa: Testowany – Wilczek, Kłosek, Słodowy, Skorupa (MKP) – Wodnicki – Roguła, Laskowski, Polak, Kulczyk – Testowany | II Połowa: Wrzosek – Gącik, Wilczek, Słodowy (65′ Kłosek), Kopała – Polak (65′ Laskowski) – Kulczyk (65′ Roguła), Testowany, Pawełek, Testowany – Powroźnik

Bramki: Jakub Wilczek (81. minuta), Testowany (91. minuta)

Trener: Michał Czyż

 

 

 

Udostępnij: