Piotr, Hubert oraz Mateusz Grober odchodzą z Odry!

Pragniemy poinformować, że w rundzie rewanżowej IV Ligi Śląskiej gr. II barw naszego klubu nie będzie reprezentowało trzech braci – Hubert, Mateusz i Piotr Grober. Hubert oraz Mateusz odchodzą z Odry poprzez rozwiązanie swoich kontraktów, natomiast umowa Piotrka obowiązywała tylko na rundę jesienną.

W tym miejscu chcemy bardzo podziękować chłopakom za reprezentowanie niebiesko-czerwonych barw oraz zaangażowanie jakie pokazali szczególnie w końcówce rozgrywek gdzie cała trójka wywalczyła sobie miejsce w podstawowej jedenastce.

Chłopaki, dziękujemy za reprezentowanie naszych barw i życzymy pOWodzenia w dalszej karierze.

 

Kilka słów Prezesa Odry o rozstaniu się z braćmi Grober: „W imieniu zarządu klubu chciałbym serdecznie podziękować całej trójce zawodników za reprezentowanie barw naszego klubu. Zawodnicy przez te kilkanaście tygodni wspólnych treningów i rozgrywek pokazali swoje profesjonalne podejście do obowiązków jakie wykonywali. Cała trójka ma swój bardzo duży potencjał, który z czasem w naszym klubie uwidocznił się szczególnie w końcowej fazie rozgrywek gdzie chłopaki wywalczyli miejsce w składzie. Nawet przez ten krótki okres bracia zżyli się z szatnią i klubem. Tak naprawdę do porozumienia o rozwiązaniu kontraktów doszliśmy kilkanaście dni temu, a mimo wszystko do ostatniego meczu i gwizdka cała trójka nie kalkulując walczyła o zwycięstwa naszego klubu – za co należy się szacunek i podziękowanie. Mateusz, Hubert, Piotr – powodzenia i do zobaczenia na piłkarskim szlaku! DZIĘKUJEMY!

 

 

Udostępnij: