Udanie zakończyć rok!

Już jutro piłkarze Odry Wodzisław zakończą piłkarskie zmagania w 2023 roku. O 16:30 przy Bogumińskiej 8 nasi piłkarze podejmą w derbowym starciu ekipę ROW-u Rybnik w ramach półfinału Poltent Pucharu Polski.

 

Obie drużyny miały już okazję zmierzyć się w tym sezonie w ramach 9 kolejki IV Ligi grupy 2. Wówczas Niebiesko-Czerwoni, również grając przy Bogumińskiej pokonali zespół z Rybnika 3:1. Tym razem będzie to jednak zupełnie inne starcie, gdyż jak wszyscy wiemy spotkania pucharowe rządzą się swoimi prawami. Na zwycięzcę tej pary czekają już piłkarze Decoru Bełk, którzy w swoim półfinale nie bez problemów pokonali po rzutach karnych Płomień Połomię.

 

Jeśli Odra okaże się lepsza od ROW-u drugi rok z rzędu w finale zmierzylibyśmy się właśnie z ekipą z Bełku. W zeszłym roku Odra w finale pokonała Decor, a dokładniej po serii rzutów karnych, gdyż w regulaminowym czasie gry było 3:3. Mimo niesprzyjającej pogody mamy nadzieję, że trybuny zapełnią się jak podczas ostatniego meczu z ROW-em Rybnik i kibice pomogą awansować naszej drużynie do finału. Osoby, które nie będą mogły przyjść na spotkanie zachęcamy do zakupienia transmisji przygotowanej przez naszego partnera medialnego – ŚląskiSport.TV.

Udostępnij: