• 13 listopada 2023
  • Po meczu
  • 0
  • 627 Wyświetleń

Remisem 1:1 zakończyło się ostatnie spotkanie Odry Wodzisław w ramach 15 kolejki IV Ligi grupy 2 przeciwko Kuźni Ustroń. Jedyną bramkę dla Odry zdobył Paweł Polak.

Spotkanie od mocnego uderzenia rozpoczęli goście z Ustronia, którzy już w 8 minucie objęli prowadzenie po dobrym strzale z kilkunastu metrów. Gracze Odry nie spodziewali się takiego obrotu spraw i przez kilkanaście minut nie potrafili zagrozić bramce Kuźni. Sytuacja zmieniła się w 34 minucie, gdy Paweł Polak pewnym strzałem doprowadził do remisu. Dla naszego zawodnika była to pierwsza bramka w tym sezonie. Co ciekawe dla Pawła jest to także pierwsze trafienie dla Odry od sezonu 2013/14. W ostatnich minutach pierwszej połowie gra Odry zaczęła się zazębiać, ale nie przyniosło to już kolejnych bramek.

Druga połowa podobnie jak pierwsza rozpoczęła się od dobrej akcji gości, jednak dwukrotnie po przerwie na posterunku był Dawid Wrzosek, który uchronił Odrę przed stratą bramki. W kolejnych fragmentach to Niebiesko-Czerwoni prezentowali się lepiej i ochoczo próbowali sforsować defensywę Kuźni, ale niestety zabrakło skuteczności i ostatecznie Odra podzieliła się punktami z Kuźnią Ustroń kończąc rundę jesienną na 9 pozycji. W najbliższą sobotę czeka nas jeszcze pucharowe starcie z ROW-em Rybnik na, które już teraz gorąco zapraszamy kibiców do przyjścia na Bogumińską 8.

Odra Wodzisław 1:1 Kuźnia Ustroń

Odra: Wrzosek – Słodowy, M. Grober, Kłosek – Wodnicki, Kalisz, Polak, H. Grober, Roguła. Gajda – P. Grober

Rezerwowi: Kuszka, Gącik, Powroźnik, Karwot, Kopała, Nicpoń, Pawełek, Laskowski, Krzyżok

Bramka: Paweł Polak 34’

Trener: Michał Czyż