Czekając na ligowe przełamanie

Przed nami już ostatnia ligowa kolejka w 2023 roku. Już jutro o godzinie 13:00 na stadionie przy ulicy Bogumińskiej – Odra Wodzisław zmierzy się z Kuźnią Ustroń w ramach 15 serii gier IV Ligi grupy 2.

Nasz jutrzejszy rywal zajmuje w ligowej tabeli 11 miejsce z dorobkiem 19 punktów a więc mając zaledwie 1 oczko mniej od Odry tak więc przed nami bardzo trudne i ważne spotkanie. Gracze z Ustronia w ostatniej kolejce zmierzyli się z Orłem Łękawica i po ciężkim pojedynku wygrali 3:2. Podopieczni Daniela Kubaczki mają w swoich szeregach weterana znanego z boisk Ekstraklasy – Adriana Sikorę, który w przeszłości z powodzeniem reprezentował barwy Górnika Zabrze czy Groclinu.

Obie drużyny zmierzyły się ze sobą w trakcie przedsezonowych sparingów. Wówczas lepsi okazali się nasi jutrzejsi goście, pokonując Odrę 3:1. Niebiesko-Czerwoni przystępują do niedzielnego meczu w kiepskich nastrojach, a to ze względu na słabą formę, która towarzyszy naszym zawodnikom w ostatnich kilku spotkaniach. Tydzień temu Odra uległa przy Bogumińskiej Decorowi Bełk 1:2 czym mocno skomplikowała swoją sytuację w tabeli, dlatego jutro w grę wchodzi jedynie zwycięstwo, aby przerwa zimowa nie była nerwowym czasem oczekiwania. Mamy nadzieję, że jutro nasi zawodnicy zaprezentują się na miarę swoich umiejętności i przełamią serię porażek, dzięki czemu 3 punkty zostaną w Wodzisławiu.

 

 

 

 

Udostępnij: