Przełamać domową niemoc

Odrę Wodzisław czeka kolejne bardzo ważne spotkanie. Już jutro o godzinie 13:00 przy Bogumińskiej 8, Niebiesko-Czerwoni podejmą Decor Bełk. Dla Odry będzie to również okazja do powrotu na zwycięską ścieżkę przed własną publicznością, bowiem 2 ostatnie spotkania zakończyły się niestety porażką naszego zespołu.

Nasi jutrzejsi przeciwnicy zajmują 7 miejsce w ligowej tabeli z dorobkiem 21 punktów. Podopieczni Marcina Domagały odnieśli 6 zwycięstw, 3 razy zremisowali a także 4-krotnie musieli uznać wyższość rywala. Ostatni mecz drużyna z Bełku rozgrywała w Łękawicy z tamtejszym Orłem przegrywając dość wyraźnie bo aż 3:0. Warto dodać, że Odra i Decor mierzyły się ze sobą w przedsezonowym sparingu. Wówczas drużyna z Bełku okazała się lepsza od Odry, wygrywając 4:1.

Odra do jutrzejszego meczu przystępuje z zamiarem dopisania do swojego konta kompletu punktów. Będzie to jednak bardzo trudne zadanie, gdyż nasi przeciwnicy w swoich szeregach posiadają bardzo doświadczonych zawodników. Odra musi szukać zdobyczy punktowej, aby przed zimą nie musiała nerwowo spoglądać się za siebie, gdyż kolejni przeciwnicy są tuż za naszymi plecami. Mamy nadzieję, że jutro Niebiesko-Czerwoni zademonstrują pokaz swoich umiejętności i listopad uda się rozpocząć zdobyciem kompletu punktów. Zapraszamy wszystkich kibiców do przyjścia na mecz i głośnego wsparcia naszej drużyny w tym bardzo ważnym spotkaniu.

 

 

 

 

Udostępnij: