Czas na sobotni sprawdzian!

  • 27 października 2023
  • Zapowiedzi
  • 0
  • 592 Wyświetleń

Sprawdzianem dojrzałości można barwnie opisać sobotnie starcie pomiędzy Odrą Wodzisław a Spójnią Landek. Dla naszej drużyny będzie to kolejny mecz z zespołem ze ścisłej czołówki.

Nasi sobotni goście w aktualnej kampanii ligowej radzą sobie znakomicie o czym świadczy 3 lokata w tabeli. Co więcej, Spójnia ma na swoim koncie 26 punktów, czyli tyle ile liderująca Polonia Łaziska Górne. Bilans naszego przeciwnika przedstawia się następująco – 8 zwycięstw, 2 remisy oraz 2 porażki. Różnica bramek wynosi 24-8, oczywiście na korzyść drużyny prowadzonej przez Mateusza Wranę. Ich ostatni pojedynek ligowy zakończył się skromną wygraną na własnym obiekcie z Orłem Łękawica 1:0.

Odra do sobotniego meczu przystępuje w lepszych nastrojach niż miało to miejsce tydzień temu, a to dzięki cennej wygranej w Czańcu, gdy Niebiesko-Czerwoni w samej końcówce meczu wyszarpali rywalowi komplet punktów. Mecz ze Spójnią będzie jednak dla Odry znacznie trudniejszym wyzwaniem. Goście od początku sezonu radzą sobie wybornie a na największe uznanie zasługuje świetna gra defensywna bowiem w 12 spotkaniach Spójnia straciła zaledwie 8 bramek. Odra z pewnością ma coś do udowodnienia, gdyż do tej pory nie radziła sobie z zespołami ze ścisłej czołówki. Jutrzejszy mecz będzie zatem sprawdzianem dojrzałości dla naszej młodej drużyny, aby właśnie w takich spotkaniach móc wykrzesać z siebie dodatkowe pokłady umiejętności. Początek spotkania już jutro o godzinie 14:00. Serdecznie zapraszamy kibiców do przyjścia na Bogumińską 8.

Udostępnij: