Odra odwraca losy meczu i zgarnia 3 punkty!

• 22 października 2023
  • Po meczu
  • 0
  • 1362 Wyświetleń

Ogromny pokaz charakteru zademonstrowali piłkarze Odry podczas wyjazdowego meczu z LKS-em Czaniec wygrywając 2:1. Bramki dla Odry w samej końcówce meczu zdobyli Jakub Wilczek oraz Maksymilian Roguła.

Odra przystępowała do wczorajszego meczu w niezbyt dobrych nastrojach, bowiem dwa ostatnie spotkania zakończyły się wysokimi porażkami niebiesko-Czerwonych. Wszyscy w klubie mieli jednak nadzieję, że mecz w ramach 12 kolejki IV Ligi grupy 2 będzie przełamaniem i ostatecznie też tak się stało. Najpierw jednak piłkarze Odry musieli sporo wycierpieć, gdyż w 18 minucie to gospodarze objęli prowadzenie w meczu. Wodzisławianie próbowali odpowiedzieć, ale w pierwszej połowie nie oglądaliśmy już kolejnych bramek.

W drugiej połowie Odra musiała zagrać odważniej i próbować sforsować defensywę gospodarzy. Przez długie jednak minuty nie udawała się ta sztuka drużynie Michała Czyża aż do 87 minuty, gdy z najbliższej odległości piłkę do bramki LKS-u Czaniec wpakował Jakub Wilczek! Odra nie zamierzała zadowalać się remisem i w ostatnich fragmentach spotkania poszukała zwycięskiego trafienia. W 90 minucie komplet punktów Niebiesko-Czerwonym zapewnił wprowadzony z ławki rezerwowych – Maksymilian Roguła, który wrócił na boisko po zeszłotygodniowej kontuzji. Ostatecznie Odra pokonuje LKS Czaniec 2:1 i z dorobkiem 20 punktów zajmujemy aktualnie 6 miejsce w ligowej tabeli. Już w kolejną sobotę Odra podejmie u siebie Spójnię Landek. Serdecznie zapraszamy do przyjścia na stadion.

LKS Czaniec 1:2 Odra Wodzisławia

Odra: Wrzosek – Kopała, M. Grober. Słodowy, Wilczek – Kalisz, Wodnicki, Pawełek – Gajda, P. Grober, Powroźnik

Rezerwowi: Kuszka, Karwot, Kłosek, Gącik, Laskowski, H. Grober, Polak, Roguła, Krzyżok

Bramki: Wilczek 87’, Roguła 90’

Trener: Michał Czyż