Bolesna porażka w Bielsku

• 8 października 2023
  • 0
  • 3344 Wyświetleń

Nie tak wyobrażaliśmy sobie wczorajszy występ w Bielsko-Białej. Odra doznała bolesnej porażki z liderem IV Ligi grupy 2 – rezerwami Podbeskidzia aż 4:0. Porażka kosztowała Odrę spadek w ligowej tabeli na 5 lokatę.

Spotkanie bardzo źle ułożyło się dla podopiecznych Michała Czyża, którzy już w 7 minucie stracili bramkę i od tego czasu to Niebiesko-Czerwoni musieli gonić wynik. Niestety już w 19 minucie kolejną bramkę zdobyli Górale i do przerwy pewnie prowadzili z Odrą rezultatem 2:0. Trzeba sobie otwarcie powiedzieć, że prowadzenie gospodarzy było w pełni zasłużone.

Po przerwie kibice mogli spodziewać się, że Odra spróbuje odwrócić losy meczu, jednak nic takiego nie miało miejsca. Zaledwie 3 minuty po rozpoczęciu drugiej połowy Odra straciła 3 bramkę, która już niemal definitywnie zamknęła mecz. Na domiar złego w 71 minucie Podbeskidzie zadało decydujący cios i ostatecznie Odra przegrywa w Bielsko-Białej 4:0. Najbliższa okazja do rehabilitacji już 14 października, bowiem tego dnia Odra zmierzy się przy Bogumińskiej 8 z Polonią Łaziska Górne. Już teraz zapraszamy do przyjścia na mecz.

Podbeskidzie II Bielsko-Biała 4:0 Odra Wodzisław

Odra: Wrzosek – M. Grober, Słodowy, Karwot, Wilczek, Laskowski, Kalisz, Polak – Roguła, Gajda, Krzyżok

Rezerwowi: Kuszka, H. Grober, P. Grober, Powroźnik, Pawełek, Gącik, Waleczek, Nicpoń, Kopała

Trener: Michał Czyż