Zaatakować fotel lidera!

  • 6 października 2023
  • Zapowiedź
  • 0
  • 555 Wyświetleń

Odrę Wodzisław czeka kolejne ligowe wyzwanie w aktualnym sezonie. Już jutro Niebiesko-Czerwoni zmierzą się na wyjeździe z liderem IV Ligi grupy 2 – Podbeskidziem II Bielsko-Biała. Spotkanie rozpocznie się już o godzinie 11:00.

Rezerwy I-ligowca z dorobkiem 20 punktów przewodzą w ligowej stawce. Na bilans Górali składają się 6 zwycięstw, remis oraz 2 porażki. Jedna z nich miała miejsce właśnie w ostatniej kolejce, gdy lepszy okazał się Orzeł Łękawica, wygrywając 2:0. Podbeskidzie może pochwalić się natomiast wysokimi wygranymi m.in. aż 8:4 w starciu z LKS-em Twórków. Ostatni raz rywalizowaliśmy z zespołem z Bielsko-Białej w sezonie 2020/21.

Odra przystępuje do sobotniego starcia z 3 lokaty jednak w dobrych nastrojach, bowiem w ostatniej kolejce Niebiesko-Czerwoni po świetnej grze pokonali przy Bogumińskiej ROW Rybnik 3:1. Zwycięstwo cieszy tym bardziej, że Odra przełamała serię 3 kolejnych spotkań bez zwycięstwa, dlatego kibice mają nadzieję, że jutro nasi ulubieńcy zawalczą o kolejny komplet punktów, który pozwoli zespołowi przeskoczyć aktualnego lidera rozgrywek. O tym czy tak się stanie przekonamy się już jutro o godzinie 11:00. Mecz będzie można zobaczyć dzięki transmisji przygotowanej przez naszego partnera medialnego – SlaskiSport.TV

Udostępnij: