Odra przegrywa z Gwarkiem

• 24 września 2023
  • 0
  • 1033 Wyświetleń

Porażką Odry zakończyło się spotkanie w ramach 8 kolejki IV Ligi grupy 2 przeciwko Gwarkowi Ornontowice. Odra uległa swojemu rywalowi 2:0.

Odra do wczorajszego meczu przystępowała z zamiarem rehabilitacji po porażce w Łękawicy. Niestety od samego początku Odra miała problemy ze stwarzaniem zagrożenia pod bramką Gwarka, a na domiar złego w 33 minucie gospodarze objęli prowadzenie, gdy skrzętnie wykorzystali błąd w formacji defensywnej Niebiesko-Czerwonych. Do przerwy było zatem 1:0 dla Gwarka.

Po przerwie mogliśmy oczekiwać, że Odra zaatakowała mocniej w poszukiwaniu wyrównującej bramki, jednak tego dnia Odra nie potrafiła zagrozić bramce przeciwnika. W 89 minucie gospodarze zadali decydujący cios, gdy po jednym z kontrataków zdobyli drugą bramkę i ostatecznie wygrywają z Odrą 2:0. Odra niestety przegrywa drugi mecz z rzędu i spada w ligowej tabeli na 6 miejsce w tabeli. Już 30 września czeka nas jednak kolejny mecz ligowy, tym razem przy Bogumińskiej 8 zmierzymy się z będącym w świetnej formie – ROW-em Rybnik.

Gwarek Ornontowice 2:0 Odra Wodzisław

Odra: Wrzosek – Kłosek, Słodowy, M. Grober, Wilczek – Kalisz, Laskowski, Pawełek – Gajda, Roguła, H. Grober

Rezerwowi: Kuszka, Krzyżok, Waleczek, Polak, Gącik, P. Grober, Powroźnik

Trener: Michał Czyż