• 17 września 2023
  • Po meczu
  • 0
  • 1797 Wyświetleń

Odra Wodzisław doznaje pierwszej ligowej porażki w sezonie 2023/24. Podopieczni Michała Czyża ulegli na wyjeździe drużynie Orła Łękawicy 1:0 po bramce straconej już w 5 minucie spotkania.

Niebiesko-Czerwoni bardzo słabo rozpoczęli spotkanie, bowiem już w 5 minucie musieli gonić wynik. Dośrodkowanie z rzutu rożnego na bramkę zamienił Seweryn Caputa. Odra starała się wrócić do gry, ale tego dnia nie miała kompletnie pomysłu na sforsowanie defensywy Łękawicy co sprawiło, że do szatni obie ekipy schodziły przy wyniki 1:0.

W drugiej połowie Odra choć nadal chciała zdobyć wyrównującą bramkę to na nic zdawały się wysiłki piłkarzy. W końcowym fragmentach meczu Odra miała swoje szanse, ale zabrakło przede wszystkim zimnej krwi. Ostatecznie po bramce z początku meczu, gospodarze pokonują Odrę 1:0. Porażka oznacza utratę pozycji lidera na rzecz rezerw Podbeskidzia. Odra będzie miała szansę na rehabilitację już w przyszłą sobotę, gdy zmierzymy się na wyjeździe z Gwarkiem Ornontowice o godzinie 11:00.

Orzeł Łękawica 1:0 Odra Wodzisław

Odra: Wrzosek – M. Grober, Słodowy, Karwot, Wilczek – Laskowski, Kalisz, Pawełek – Roguła, Gajda, P. Grober

Rezerwowi: Kuszka, Polak, H. Grober, Gącik, Powroźnik, Kłosek, Krzyżok, Waleczek

Trener: Michał Czyż