Utrzymać pozycję lidera

Odra Wodzisław już w sobotę rozegra kolejne ligowe starcie. Tym razem w ramach 7 kolejki IV Ligi grupy 2, Niebiesko-Czerwoni udają się na wyjazdowe spotkanie z Orłem Łękawica. Początek spotkania o godzinie 16:00.

 

Nasz sobotni rywal w ostatniej serii gier rozegrał bardzo udane spotkanie, wygrywając na wyjeździe przeciwko Gwarkowi Ornontowice 2:1. Dzięki wygranej piłkarze z Łękawicy awansowali w ligowej tabeli na 7 miejsce mając na swoim koncie 9 punktów wywalczonych w 6 spotkaniach. Dotychczas obie drużyny mierzyły się ze sobą dwukrotnie. W obu tych pojedynkach górą byli piłkarze Odry wygrywając po 2:1.

 

Odra do jutrzejszego meczu przystępuje po remisie przy Bogumińskiej z MRKS-em Czechowice-Dziedzice. Spotkanie zakończyło się wynikiem 1:1 a jedyną bramkę dla Odry zdobył Piotr Grober. Odra aktualnie zajmuje pozycję lidera mając na swoim koncie 14 punktów. Na bilans składają się 4 wygrane i 2 remisy. Miejmy nadzieję, że Odra podtrzyma swoją udaną serię i dopisze na swoje konto komplet punktów. O tym czy tak się stanie przekonamy się już jutro po godzinie 16:00.

Udostępnij: