Strzelanina w sparingu!

• 13 września 2023
  • 0
  • 870 Wyświetleń

Wysokim zwycięstwem zakończył się towarzyski mecz Odry Wodzisław, w którym to Niebiesko-Czerwoni zmierzyli się na wyjeździe z Włókniarzem Kietrz, wygrywając aż 13:0.

Na pierwszą bramkę czekaliśmy do 9 minuty, gdy Piotr Grober wykorzystał błąd w szeregach obronnych gospodarzy i w sytuacji sam na sam wpakował piłkę do bramki. Dosłownie minutę później było już 2:0 dla Odry a autorem bramki był Jakub Pawełek, który strzelił po długim słupku nie dając szans na skuteczną obronę bramkarzowi z Kietrza. W 11 minucie zdobyliśmy kolejną bramkę. Na listę strzelców wpisał się ponownie Piotr Grober. W 14 minucie do siatki trafił kolejny z braci Grober a konkretnie Hubert, który z bliska wpakował piłkę do siatki gospodarzy. W 19 minucie gracze Włókniarza mieli kapitalną okazję do zmniejszenia strat, ale dosłownie o centymetry piłka minęła bramkę strzeżoną przez Kamila Kuszkę. To co nie udało się gospodarzom, chwilę później udało się Odrze! Na 5:0 trafił Maksymilian Roguła, który mając przed sobą tylko bramkarza nie dał mu najmniejszych szans na obronę strzału. W 35 minucie Włókniarz mógł w końcu zdobyć bramkę w tym spotkaniu, ale skutecznie interweniował Kuszka wybijając piłkę na słupek i zażegnując niebezpieczeństwo. W 44 minucie na 6:0 strzelił Hubert Grober, natomiast bramkę do szatni zdobył jeszcze Maksymilian Roguła i do szatni obie drużyny schodziły przy wyniku 7:0 dla Odry.

Druga odsłona rozpoczęła się od mocnego uderzenia Odry, gdyż już w 48 minucie na tablicy wyników było 8:0 a pechową interwencją popisał się jeden z defensorów gospodarzy pakując piłkę do własnej bramki. W 56 minucie fantastyczną bramkę zdobył Hubert Grober, który idealnie przymierzył z dystansu i zdobył już dziewiątą bramkę w tym spotkaniu. W 62 minucie na listę strzelców wpisał się również Nikodem Powroźnik, który z bliska wpakował piłkę do bramki Włókniarza. W 83 minucie było już 11:0 a do bramki trafił Bartosz Krzyżok. Chwilę później swoje trafienie zaliczył także Bartosz Laskowski, który ze spokojem wykończył akcję będąc dosłownie kilka metrów przed bramką gospodarzy. Strzelaninę w 86 minucie zakończył Bartosz Krzyżok, który strzałem z powietrza wykorzystał dobre dośrodkowanie partnera. Ostatecznie Odra wygrała aż 13:0 a dodatkowo na boisku mogli się zameldować również zawodnicy, którzy w rozgrywkach ligowych nie grali regularnie. Naszym przeciwnikom dziękujemy za możliwość rozegrania spotkania i życzymy powodzenia w kolejnych spotkaniach ligowych!

Włókniarz Kietrz 0:13 Odra Wodzisław

Odra: Kuszka – Słodowy, Wilczek, Nicpoń, Kopała – Laskowski, Pawełek, Gącik – P. Grober, Roguła, H. Grober

Rezerwowi: Mucha, M. Grober, Karwot, Kłosek, Waleczek, Powroźnik, Kalisz, Krzyżok

Trener: Michał Czyż

Bramki: 3x P. Grober, 2x Roguła, 2x H. Grober, 2x Krzyżok, Pawełek, Powroźnik, Laskowski, bramka samobójcza