• 10 września 2023
  • Po meczu
  • 0
  • 1056 Wyświetleń

Remisem 1:1 zakończył się wczorajszy mecz pomiędzy Odrą Wodzisław a MRKS-em Czechowice-Dziedzice. Jedyną bramkę dla Odry zdobył Piotr Grober w 8 minucie spotkania.

Odra przystępowała do sobotniego meczu w bardzo dobrych humorach, bowiem znajdowała się na szczycie ligowej tabeli. Spotkanie klasycznie rozpoczęło się bardzo dobrze dla podopiecznych Michała Czyża, gdyż już w 8 minucie objęliśmy prowadzenie. Piotr Grober otrzymał podanie kilka metrów od bramki gości i z najbliższej odległości wpakował piłkę do bramki. 1:0 dla Odry! Późniejsze fragmenty meczu były dość wyrównane, zarówno Odra jak i goście mieli swoje okazje do zdobycia bramki, ale szwankowała skuteczność. Ostatecznie na przerwę obie drużyny schodziły przy wyniku 1:0 dla Odry.

Druga odsłona spotkania rozpoczęła się wybornie, tym razem dla gości. Już w 47 minucie drużyna MRKS-u zdołała wyrównać, a Dawid Wrzosek musiał skapitulować po strzale w polu karnym. W drugiej połowie goście mieli jeszcze inną groźną okazję, ale po strzale głową jednego zawodnika z Czechowic piłka na nasze szczęście zatrzymała się na poprzeczce. Odra również miała okazje, ale niestety nie udało się nam zdobyć zwycięskiej bramki i 6 kolejka IV Ligi grupy 2 zakończyła się dla Niebiesko-Czerwonych podziałem punktów. Już w kolejnej kolejce Odra zagra na wyjeździe z Orłem Łękawica.

Odra Wodzisław 1:1 MRKS Czechowice-Dziedzice

Odra: Wrzosek – Kłosek, Słodowy, Karwot, Wilczek – Kalisz, Pawełek, M. Grober – P. Grober, Gajda, Powroźnik

Bramka: P. Grober 8’

Trener: Michał Czyż