Utrzymać zwycięską serię!

Piłkarze Odry Wodzisław bardzo udanie rozpoczęli sezon 2023/24. Już jutro przed nimi kolejne zadanie i walka o ligowe punkty. Naszym przeciwnikiem będzie drużyna MKS-u Lędziny. Początek spotkania o godzinie 16:00.

 

Nasi jutrzejsi przeciwnicy aktualnie zajmują ostatnie miejsce w tabeli i jako jedyni w lidze nie zdołali zdobyć punktu a także bramki. Bilans bramkowy drużyny z Lędzin to 0:23. Podopieczni Szymona Stawowego będą jednak chcieli zmazać plamę po pierwszych ligowych występach i postawić się Odrze. W drużynie z Lędzin podobnie jak miało to miejsce w Odrze, doszło do sporych przetasowań kadrowych. Zespół opuścił m.in. Bartosz Wodnicki, który stanowi o sile Niebiesko-Czerwonych. Ostatni mecz drużyna MKS-u Lędziny zakończył się ich porażką 4:0 przeciwko ekipie Orła Łękawicy.

 

Odra znajduje się w zupełnie innym położeniu, bowiem aktualnie nasi ulubieńcy zajmują pozycję lidera IV Ligi 2 grupy. Odra na swoim koncie ma już 10 punktów po 4 spotkaniach. W ostatnim starciu Niebiesko-Czerwoni okazali się lepsi od Tempa Puńców, wygrywając aż 4:1. Piłkarze z Wodzisławia mają spory apetyt, żeby także w jutrzejszym meczu pokazać swoje ofensywne walory i utrzymać pozycję lidera. O tym czy tak się stanie przekonamy się już jutro o godzinie 16:00. Spotkanie transmitowane będzie przez naszego partnera medialnego – slaskisport.tv.

Udostępnij: