Zwycięstwo na inaugurację!

• 14 sierpnia 2023
  • 0
  • 2243 Wyświetleń

Piłkarze Odry Wodzisław udanie rozpoczęli ligowe zmagania pokonując na wyjeździe rezerwy GKS-u Tychy 2:0. Bramki dla Niebiesko-Czerwonych zdobyli Mateusz Słodowy oraz Maksymilian Roguła.

Już od pierwszych minut widać było sporo jakości w poczynaniach naszych zawodników. Choć w ofensywie nieco brakowało skuteczności nie przeszkodziło to w objęciu prowadzania przez Odrę w 27 minucie, gdy strzałem z rzutu wolnego popisał się nasz kapitan – Mateusz Słodowy. Do przerwy Odra mogła strzelić więcej bramek, ale w pierwszej odsłonie nie byliśmy już świadkami kolejnych bramek.

Po przerwie dość szybko podwyższyliśmy prowadzenie, a autorem bramki w 55 minucie był Maksymilian Roguła, który nie dał najmniejszych szans bramkarzowi GKS-u na skuteczną interwencję. Podopieczni Michała Czyża rozgrywali bardzo udaną partię, praktycznie kontrolując spotkanie przez cały czas trwania meczu. Ostatecznie Odra bardzo pewnie i przekonująco pokonuje rezerwy GKS-u Tychy 2:0 i udanie wchodzimy w nowy sezon ligowy. Następny mecz nasi ulubieńcy rozegrają już jutro a naszym rywalem będzie LKS Tworków. Spotkanie przy Bogumińskiej 8 rozpocznie się o godzinie 17:00.

GKS II Tychy 0:2 Odra Wodzisław

GKS II: Czarnogłowski – Zarębski, Słanek, Ploch, Orliński, Żelazowski, Pudlik, Dzięgielewski, Pawlusiński, Rabiej, Oleksy

Odra: Wrzosek – Wilczek, Karwot, Słodowy, Kopała – Kalisz, Wodnicki, Roguła, Gajda, Pawełek -Powrożnik

Rezerwowi: Kuszka – Gącik, H. Grober, M. Grober, Krzyżok, Waleczek, Laskowski, Polak

Trener: Michał Czyż

Bramki: Słodowy 27’, Roguła 55’

Sędziowie: Wojciech Szczurek, Marcin Stoń, Szymon Kołek (Podokręg Bielsko-Biała)