Z Tworkowem o kolejne 3 punkty!

Ledwo zdążyliśmy ochłonąć po niedzielnym spotkaniu przeciwko rezerwom GKS-u Tychy, a już jutro Odrę czeka kolejny ligowy sprawdzian. Na Bogumińską zawita beniaminek IV ligi – LKS Tworków. Początek spotkania o godzinie 17:00.

 

LKS Tworków jak już wspomnieliśmy jest beniaminkiem IV ligi, jednak w swoim pierwszym spotkaniu zespół prowadzony przez Adama Jachimowicza okazał się lepszy od Orła Łękawica, wygrywając 1:0. Nasz jutrzejszy przeciwnik w lecie dokonał kilku roszad kadrowych. Nowymi twarzami w Tworkowie są: Karol i Piotr Salamon, Michał Erazmus, Jakub Przygoda, Paweł Biedroń oraz Nikodem Wolnik. Z drużyny odszedł natomiast Paweł Polak, który tym samym zasilił szeregi Odry.

 

Odra również do jutrzejszego spotkania przystępuje w dobrych humorach. Wszystko dzięki pewnej wygranej w Tychach z tamtejszym GKS-em. Odra wygrała 2:0 a bramki dla Niebiesko-Czerwonych zdobyli Mateusz Słodowy oraz Maksymilian Roguła. Kibice Odry mają z pewnością nadzieję, że w jutrzejszym meczu ich ulubieńcy zdołają utrzymać formę z niedzieli i ponownie Odra sięgnie po komplet punktów. Jednak czy tak się stanie przekonamy się wraz z pierwszym gwizdkiem arbitra, który wybrzmi jutro o godzinie 17:00. Warto również wspomnieć, że jutrzejszy mecz odbędzie się przy współpracy z Browarem Wodzisław. Serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców na mecz i wspieranie naszej drużyny.

Udostępnij: