Ligowy maraton czas zacząć!

Zakończyły się już letnie przygotowania do sezonu 2023/24. Już jutro piłkarze Odry Wodzisław powalczą o pierwsze punkty w nowej kampanii ligowej a naszym rywalem będą rezerwy GKS-u Tychy. Jutrzejsze wyjazdowe spotkanie rozpocznie się już o godzinie 11:00.

Nasz najbliższy przeciwnik w zakończonym sezonie zajął wysokie 5 miejsce w IV lidze zdobywając 51 punktów. Na ten bilans składa się 14 zwycięstw, 9 remisów oraz 7 porażek. Tyszanie mogą się również pochwalić kilkoma bardzo efektownymi wygranymi jak chociażby w spotkaniach przeciwko Unii Turza Śląska czy Unii Racibórz, która musiała uznać wyższość GKS-u aż 7:1.

Odra do sezonu przystępuje mocno odmieniona. Po spadku do IV ligi do zespołu dołączyło kilkunastu zawodników. Głośnym powrotem do naszego klubu jest transfer Mateusza Słodowego, który tym samym będzie pełnił funkcję kapitana. Odpowiedzialnymi za rozwój drużyny są również nowi trenerzy – Michał Czyż (1 trener) oraz Łukasz Kopytko (asystent). Nasz nowy sztab szkoleniowy ma za sobą intensywny okres przygotowawczy, dzięki któremu udało się sprowadzić do klubu odpowiednich zawodników. Tego lata Odra rozegrała 6 gier kontrolnych – 3 z nich wygraliśmy, raz remisowaliśmy natomiast 2 spotkania zakończyły się porażką Niebiesko-Czerwonych.

Jutro przekonamy się czy nasza odmieniona drużyna wróci do Wodzisławia ze zdobyczą punktową. Mamy gorącą nadzieję, że tak się właśnie stanie. Początek spotkania z GKS-em Tychy jutro o godzinie 11:00. Mecz będzie transmitowany dzięki naszemu partnerowi medialnemu – SlaskiSport.tv

Udostępnij: