Odra remisuje ze Spartą Katowice

• 30 lipca 2023
  • 0
  • 1216 Wyświetleń

Piłkarze Odry Wodzisław zremisowali w swoim kolejnym meczu sparingowym ze Spartą Katowice 1:1. Bramkę dla Odry zdobył Maciej Kłosek, który pewnie egzekwował rzut karny.

Spotkanie od samego początku toczone było w bardzo szybkim tempie. Obie ekipy nie odpuszczały, czego efektem była dość spora ilość fauli. W pierwszej odsłonie meczu choć okazji do bramek nie brakowało to oglądaliśmy tylko jedno trafienie, którego zdobyli wczorajsi goście. Po przerwie na boisku zameldowali się kolejni zawodnicy, z boiska zszedł także Mateusz Słodowy, który po ostrym brzydkim faulu rywala jeszcze w pierwszej połowie nie mógł kontynuować gry.

W drugiej części Odra nadal starała się sforsować linię defensywną Sparty. Podopieczni Michała Czyża nie mieli problemów z kreowaniem okazji, jednak w ostatniej fazie brakowało precyzji. W końcu jednak Odra dopięła swego, gdy Paweł Polak wpadł w pole karne po czym zwiódł rywala, który musiał ratować się faulem wobec czego sędzia bez wahania wskazał na 11 metr. Do piłki podszedł Maciej Kłosek, który wyrównał stan meczu. Do końca meczu nie padły już kolejne bramki i Odra ostatecznie remisuje ze Spartą Katowice 1:1.

Trener: Michał Czyż

Wyjściowa XI: Kuszka – Kopała, Słodowy, Karwot, Wilczek – Wodnicki, Kalisz, Pawełek, Białas – Testowany, Testowany

Rezerwowi: Mucha, Kłosek, Testowany, Testowany, Testowany, Powroźnik, Gącik, Polak, Krzyżok, Testowany, Testowany

Bramka: Maciej Kłosek (rzut karny)