Odra wygrywa z WSP!

• 16 lipca 2023
  • 0
  • 1505 Wyświetleń

Piłkarze Odry Wodzisław wygrali 8:1 w swoim drugim sparingowym spotkaniu tego lata. Rywalem Odry była ekipa WSP u19. Szkoleniowiec Odry – Michał Czyż mógł przede wszystkim ocenić przydatność testowanych zawodników pod kątem ich dalszej gry w barwach klubu.

Pierwsza połowa toczona była pod dyktando Odry, która dość szybko objęła prowadzenie, gdy niefortunną interwencją popisał się jeden z rywali. Odra mogła strzelić kolejne bramki, jednak brakowało skuteczności. Do przerwy udało się jednak zdobyć jeszcze jedną bramkę, gdy Jakub Białas znalazł sposób na bramkarza WSP.

W drugiej połowie Odra grała jeszcze lepiej czego efektem były kolejne bramki zdobywane przez Niebiesko-Czerwonych. Skutecznością błysnął Jakub Pawełek, który nieustannie nękał formację obronną WSP. Goście zdobyli honorowe trafienie, gdy wykorzystali dekoncentrację jednego z zawodników Odry. Ostatecznie Odra wygrała 8:1 pokazując dobry, ofensywny futbol. Już w środę Odrę czeka kolejny sparing. Tym razem rywalem Odry będzie Decor Bełk.

Wyjściowa XI: Mucha – Słodowy, Testowany, Wilczek, Testowany – Testowany, Kalisz, Polak, Białas – Testowany, Testowany

Bramki: Sam. , Białas, Testowany, Pawełek, Pawełek, Pawełek, Testowany, Testowany

Trener: Michał Czyż