Z honorem zakończyć sezon

Sezon 2022/23 nieuchronnie zbliża się do końca. Już jutro o godzinie 17:00 piłkarze Odry zakończą ligowy sezon podejmując przy Bogumińskiej drużynę Cariny Gubin.

 

Nasz jutrzejszy przeciwnik ma za sobą bardzo udany sezon czego efektem jest 5 pozycja w ligowej tabeli. Podopieczni Grzegorza Kopernickiego wywalczyli w 33 spotkaniach 54 punkty zdobywając 44 bramki, tracąc ich 40. Poprzedni mecz Cariny to zwycięstwo przeciwko rezerwom Miedzi Legnica 2:0. Dobre wyniki drużyny z Gubina jest też zasługą lidera Jakuba Rysia, który w aktualnych rozgrywkach pochwalić się może zdobyciem 11 bramek oraz 8 asyst.

 

Odra w zeszłej rundzie uległa na wyjeździe w Gubinie 1:0 po bramce zdobytej przez Kacpra Laskowskiego w 37 minucie. Niebiesko-Czerwoni choć już wiadomo, że spadają z III ligi z pewnością będą chcieli godnie zaprezentować się na zakończenie sezonu i z honorem pożegnać się z ligą. Odra po 33 spotkaniach zajmuje ostatnie miejsce w tabeli mając na koncie 25 punkty. O tym czy Odra dopisze do swojego dorobku punkty przekonamy się już jutro o godzinie 17:00. Serdecznie zapraszamy kibiców do przyjścia na mecz.

Udostępnij: