Zapowiedź: Odra Wodzisław – Polonia Nysa

Piłkarze Odry Wodzisław w aktualnym sezonie spisują się poniżej oczekiwań. Wystarczy powiedzieć, że już teraz Niebiesko-Czerwoni są pewni spadku do IV ligi. W sobotę jednak nadarza się okazja, aby Odra po raz przedostatni zawalczyła o komplet punktów.

 

Naszym przeciwnikiem będzie Polonia Nysa, która aktualnie zajmuje 15 miejsce w tabeli z dorobkiem 32 punktów. Do bezpiecznej strefy nasi rywale tracą aż 5 punktów, dlatego jeśli myślą o utrzymaniu to w sobotę muszą wygrać, każdy inny wynik oznaczać będzie, że również Polonia spadnie z ligi. W ekipie z Nysy 26 maja doszło do zmiany na stanowisku trenera, dzięki czemu nowym opiekunem zespołu został Andrzej Moskal. Kibice w Nysie oczekiwali efektu nowej miotły jednak w swoim trenerskim debiucie Polonia uległa na wyjeździe z rezerwami Miedzi Legnica czym bardzo mocno skomplikowała swoją sytuację w tabeli. Najlepszym strzelcem zespołu jest Maciej Pisuła, który na swoim koncie ma 8 ligowych trafień.

 

W rundzie wiosennej Odra wywiozła z Nysy punkt po remisie 1:1. Wówczas trafienie dla Odry zanotował Tomasz Krężelok. Sobotni mecz z Polonią Nysa będzie miał dla Odry jedynie wymiar honorowy. Niebiesko-Czerwoni są już pewni spadku, ale nie oznacza to, że w sobotę nasi piłkarze nie powalczą o komplet punktów. Odra na swoim koncie ma 25 punktów zajmując przedostatnie miejsce w ligowej stawce. Miejmy nadzieję, że piłkarze Odry wzniosą się na wyżyny swoich umiejętności i dopiszą na swoje konto 3 oczka. Czy tak się stanie przekonamy się już jutro. Początek spotkania o godzinie 16:00. Serdecznie zapraszamy na mecz jak również wzięcia udziału w wydarzeniu Dzień Dziecka z Odrą Wodzisław.

Udostępnij: