• 8 czerwca 2023
  • Po meczu
  • 0
  • 664 Wyświetleń

Odra Wodzisław nie zagra w finale Wojewódzkiego Pucharu Polski. Niebiesko-Czerwoni ulegli Unii Rędziny w serii jedenastek 4:3, natomiast w regulaminowym czasie gry był wynik 2:2. Obie bramki dla Odry zdobył Marcin Ośliźlok.

Odra objęła prowadzenie już w 10 minucie za sprawą Marcina Ośliźloka, jednak dosłownie 2 minuty później gospodarze wyrównali stan meczu. Dokładnie taki sam scenariusz miał miejsce w 40 minucie, gdy Odra objęła prowadzenie, by już w 43 minucie znowu był remis. Jak się okazało taki rezultat mimo okazji bramkowych utrzymał się aż do 90 minucie. Zgodnie z regulaminem rozgrywek zamiast dogrywki od razu byliśmy świadkami rzutów karnych. Te niestety lepiej egzekwowali nasi rywale i to Unia Rędziny cieszyć się może z awansu do finału. Odrę czekają jeszcze dwa ostatnie spotkania ligowe, najbliższe już w sobotę o godzinie 16:00 przeciwko Polonii Nysa.

Unia Rędziny 4:3 (2:2) Odra Wodzisław

Odra: Szewczyk – Pietrowski, Batelt, Mroczko, Białas – Zdunek, Barański, Elorhan – B. Krzyżok, Popczyk, Ośliźlok

Rezerwowi: Poźniak, K.Krzyżok, Mociak, Krężelok, Kalisz, Gajda, Roguła

Trener: Piotr Hauder

Bramki: Ośliźlok 10’ i 40’