Postawić ostatni krok w drodze po finał!

Piłkarzy Odry Wodzisław już jutro czeka półfinałowy mecz w ramach Wojewódzkiego Pucharu Polski przeciwko Unii Rędziny. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 17:30 w Kamyku przy ulicy Szkolnej 3.

 

Nasz jutrzejszy rywal zajmuje aktualnie 10 miejsce w IV lidze gr. I.  W 29 spotkaniach piłkarze Unii wywalczyli 36 punktów. Ich ostatni mecz ligowy nie należał jednak do najbardziej udanych a to za sprawą wysokiej porażki 1:5 z Szombierkami Bytom. Natomiast w Pucharze w ćwierćfinale nasi przeciwnicy nie bez problemów pokonali AKS Mikołów po rzutach karnych, a w regulaminowym czasie gry było 1:1. Bramkę dla zespołu z Rędzin zdobył Abderrazzaq El Kessouati.

 

Odra podobnie jak Unia, nie może zaliczyć ostatniego meczu do udanych, przegrywając w Kluczborku 1:3. Na domiar złego, Odra nie ma już szans na utrzymanie w lidze, dlatego też w nowym sezonie Niebiesko-Czerwoni występować będą podobnie jak piłkarze Unii w IV lidze. Dużo lepiej prezentuje się Odra w rozgrywkach pucharowych. Odra w poprzedniej rundzie okazała się lepsza od rezerw Górnika Zabrze wygrywając przy Bogumińskiej 3:1. Miejmy nadzieję, że jutro nasi zawodnicy spiszą się tak samo jak w poprzednich meczach pucharowych i wywalczą awans do finału, który odbędzie się 13 czerwca ze zwycięzcą pary Unia Turza Śląska – Polonia Bytom.

Udostępnij: