Przegrywamy z rezerwami Miedzi Legnica!

• 28 maja 2023
  • 0
  • 1359 Wyświetleń

Odra Wodzisław przegrała we wczorajszym spotkaniu w ramach 31 kolejki III ligi z rezerwami Miedzi Legnica 2:4 czym praktycznie uniemożliwiła dalszą walkę o utrzymanie. Bramki dla Odry zdobyli Marcin Ośliźlok oraz Mateusz Popczyk.

Spotkanie bardzo dobrze rozpoczęło się dla Odry, bowiem już w 5 minucie Marcin Ośliźlok wyprowadził Niebiesko-Czerwonych na prowadzenie. Doświadczony napastnik w sytuacji sam na sam nie dał szans bramkarzowi gości. Wydawało się, że strzelona bramka napędzi Odrę do dalszych ataków, jednak w kolejnych minutach to goście stłamsili Odrę zdobywając dwie bramki po stałych fragmentach gry. Do szatni obie drużyny schodziły przy wyniku 1:2 dla Miedzi.

Wszyscy kibice mogli przypuszczać, że Odra w drugiej połowie ruszy na rywala z nadzieją, że uda się drużynie odwrócić losy spotkania. W rzeczywistości to gracze z Legnicy zadali kolejny cios, gdy w 59 minucie podwyższyli prowadzenie. W 71 minucie rozmiary porażki zmniejszyły się za sprawą Mateusza Popczyka, który strzałem głową z kilku metrów zdobył bramkę dla Odry. Ostatnie fragmenty meczu były niestety bardzo bolesne dla Odry. Najpierw bezmyślną czerwoną kartkę otrzymał Mateusz Flak, a w doliczonym czasie gry goście zdobyli 4 bramkę. Mecz zakończył się wygraną Miedzi 2:4. Kolejny mecz Odra zagra za tydzień, a jej rywalem będzie MKS Kluczbork.

Odra Wodzisław 2:4 Miedź II Legnica

Odra: Gorel – Pietrowski, Batelt, Mroczko, Białas – Zdunek, Kalisz, Elorhan, Gajda, Mociak – Ośliźlok

Rezerwowi: Szewczyk, Poźniak, K.Krzyżok, Krężelok, Flak, Roguła, Popczyk, B.Krzyżok

Bramki: Ośliźlok 5’, Popczyk 71’

Trener: Piotr Hauder