Zapowiedź: Stilon – Odra

Tylko 7 kolejek pozostało do końca sezonu 2022/23. Już dziś piłkarze Odry zmierzą się w Gorzowie Wielkopolskim z miejscowym Stilonem, dla Dumy Wodzisławia będzie to kolejne spotkanie o życie, aby nadal mieć szanse na utrzymanie w III lidze.

Nasz dzisiejszy rywal aktualnie zajmuje 11 pozycję ligową z dorobkiem 32 punktów. Podopieczni Karola Gliwińskiego odnieśli 9 zwycięstw, 5 remisów oraz doznali 13 porażek. Ich ostatnie starcie nie należało jednak do udanych, bowiem musieli uznać wyższość drugiej drużyny Miedzi Legnica przegrywając 3:1. Piłkarze Odry największą czujność będą musieli zachować przy weteranie Emilu Drozdowiczu, który rozgrywa kapitalny sezon, mając na koncie już 17 trafień. 2 z nich miały miejsce w pierwszym meczu obu drużyn, gdy Stilon rozgromił Odrę w Wodzisławiu aż 6:1.

Odra nadal zajmuje ostatnią pozycję w lidze, jednak ostatni mecz był bardzo udany w wykonaniu Niebiesko-Czerwonych, którzy wygrali ze Stalą Brzeg 3:0 po bramkach Szymona Kalisza, Bartłomieja Barańskiego oraz Maksymiliana Roguły. Odra dzięki ostatniej wygranej ma na swoim koncie 22 punkty i aby myśleć o utrzymaniu mecz w Gorzowie należy po prostu wygrać. Czy tak się stanie? O tym przekonamy się już za parę godzin. Początek spotkania o godzinie 17:00.

Udostępnij: