Zapowiedź: Odra – Bełk

Piłkarze Odry Wodzisław już za kilka godzin staną przed szansą wywalczenia Pucharu Polski Podokręgu Rybnik. Naszym przeciwnikiem będzie 4-ligowy KS Decor Bełk. Spotkanie odbędzie się na Stadionie Aleja o godzinie 17:00.

Nasz dzisiejszy rywal w rozgrywkach ligowych spisuje się bardzo dobrze o czym świadczy wysokie 4 miejsce w tabeli z dorobkiem 41 punktów wywalczonych w 23 spotkaniach. Równie udanie spisują się podopieczni Marcina Domagały w Okręgowym Pucharze Polski. Drużyna z Bełku po drodze do finału wyeliminowała takich przeciwników jak Płomień Połomia, ROW Rybnik, Naprzód Rydułtowy oraz Sygnały Gotartowice, które w półfinale oddały mecz walkowerem.

Odra choć w lidze spisuje się poniżej oczekiwań, to w pucharze mają za sobą udaną kampanię. Do tej pory Odra pokonała takich przeciwników jak Płomień Czuchów oraz Górnik Radlin. Warto przypomnieć, że Odra rozpoczęła zmagania od 3 rundy, dlatego też będzie to dla Niebiesko-Czerwonych dopiero trzeci mecz w tej edycji rozgrywek. Początek spotkania już dziś o godzinie 17:00. Serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców do przyjścia na mecz i wspierania naszego klubu!

 

 

 

Udostępnij: