Powalczyć we Wrocławiu o korzystny rezultat!

Piłkarze Odry Wodzisław już jutro zmierzą w wyjazdowym spotkaniu 26 kolejki III Ligi ze Ślęzą Wrocław. Początek spotkania o godzinie 15:30. Mecz będzie można zobaczyć dzięki transmisji PPV na stronie http://slaskisport.tv/.

 

Nasz jutrzejszy rywal bardzo dobrze radzi sobie w tym sezonie. Zawodnicy z Wrocławia zajmują aktualnie wysokie 4 miejsce w lidze z dorobkiem 48 punktów. Na ten bilans składają się 15 zwycięstw, 3 remisy oraz 7 porażek. W poprzedniej kolejce piłkarze Ślęzy wygrali w wyjazdowym spotkaniu z rezerwami Miedzi Legnica 4:2, a na listę strzelców wpisali się: Mateusz Stempin 2x, Mikołaj Milewski oraz Vinicius Matheus. To właśnie Vinicius jest w tym sezonie prawdziwą gwiazdą zespołu mając na koncie już 14 trafień w rozgrywkach ligowych. Trenerem Ślęzy od grudnia 2015 roku jest Grzegorz Kowalski.

 

Odra niestety spisuje się znacznie gorzej zajmując wraz z rezerwami Miedzi Legnica ostatnie miejsce w tabeli z dorobkiem zaledwie 19 punktów. Ostatni mecz ligowy choć mógł się podobać to ostatecznie zakończył się porażką Odry w starciu z drugą drużyną Rakowa Częstochowa 1:2. Piłkarze Odry będą chcieli za wszelką cenę przedłużyć nadzieję na utrzymanie zespołu w III lidze, ale żeby się tak stało jutro we Wrocławiu należy zagrać o pełną pulę. Warto przypomnieć, że w rundzie jesiennej Odra zdołała przy Bogumińskiej pokonać wrocławski zespół 3:2. Mamy nadzieję, że jutro uda się nawiązać do podobnego wyniku.

Udostępnij: