Zapowiedź: Odra Wodzisław VS Raków II Częstochowa

Piłkarze Dumy Wodzisławia już dziś rozegrają kolejne ligowe spotkanie. Tym razem przeciwnikiem Odry będą rezerwy Rakowa Częstochowa. Mecz w ramach 25. kolejki III Ligi rozpocznie się w dzisiejsze popołudnie o godzinie 16:00 na Stadionie Aleja.

 

Nasi dzisiejsi rywale zajmują aktualnie 3. miejsce w ligowej tabeli z dorobkiem 46 punktów. Na bilans składają się 13 wygranych, 7 remisów oraz 4 porażki. Ostatni mecz ligowy piłkarze Rakowa wygrali u siebie z rezerwami Miedzi Legnica 3:0 . Bramki dla drużyny z Częstochowy strzelali: Oliver Sukiennicki, Patryk Malamis oraz Łukasz Mazurek.

 

Odra Wodzisław nadal zajmuje ostatnie miejsce w tabeli. W ostatnim meczu Wodzisławianie zmierzyli się z rezerwami Górnika Zabrze, spotkanie zakończyło się wygraną gospodarzy 3:1, a honorową bramkę dla Odry zdobył Marcin Oślizlok. Odra do wyjścia ze strefy spadkowej szukać będzie kolejnych wygranych, dlatego dzisiaj nasi ulubieńcy wyjdą na boisko z jasnym zamiarem wywalczenia kompletu punktów. Mecz  w rundzie jesiennej pomiędzy Rakowem a Odrą zakończył się wygraną gospodarzy, aż 4:0. Miejmy nadzieję, że już za kilka godzin sytuacja się odwróci i to Duma Wodzisławia wyszarpie 3 punkty wyżej notowanemu przeciwnikowi. Początek spotkania o godzinie 16:00!

 

Udostępnij: