Zapowiedź: Odra Wodzisław VS Chrobry II Głogów

Piłkarze Odry wciąż czekają na pierwsze zwycięstwo w 2023 roku. Już dziś będzie kolejna okazja do przełamania, gdy na Bogumińskiej 8 zmierzymy się z rezerwami Chrobrego Głogów.

Nasi najbliżsi rywale zgromadzili do tej pory o 4 punkty więcej od Dumy Wodzisławia. Z dorobkiem 20 punktów zajmują 16 miejsce w tabeli. Na bilans składają się 6 zwycięstw, 2 remisy oraz 14 porażek. W jesiennym spotkaniu pomiędzy Odrą a Chrobrym padł wynik 3:2 dla drużyny z Głogowa. Najlepszymi strzelcami naszego rywala są Tomasz Wojciechowski (7bramek) oraz Adrian Marciniak (6bramek). Szkoleniowcem zespołu jest Sebastian Górecki, który piastuje stanowisko od lipca 2021 roku.

Odra z pewnością jak najszybciej będzie chciała zapomnieć o poprzednim spotkaniu, które zakończyło się klęską aż 5:1 przeciwko Gwarkowi Tarnowskie Góry. Jedyną bramkę dla Odry zdobył Maksymilian Roguła. Seria złych wyników sprawiła, że do sobotniej rywalizacji piłkarze z Wodzisławia przystępują jako ostatnia drużyna ligi. Miejmy nadzieję, że już za parę godzin nasi ulubieńcy rozpoczną marsz w górę tabeli i zgarną upragnione 3 punkty. Początek spotkania o godzinie 16:00.

Udostępnij: