W prima aprilis z Gwarkiem Tarnowskie Góry!

Piłkarze Odry Wodzisław już jutro rozegrają kolejne spotkanie ligowe. Tym razem przeciwnikiem Dumy Wodzisławia w ramach 22 serii gier będzie Gwarek Tarnowskie Góry. Warto odnotować, że wyjazdowy mecz rozegrany będzie bez udziału kibiców gości.

Nasz jutrzejszy rywal aktualnie zajmuje 9 miejsce w lidze z dorobkiem 27 punktów. Na ten bilans składają się 7 wygranych, 6 remisów i 7 porażek. W rundzie wiosennej podopieczni Łukasza Ganowicza rozegrali 3 spotkania. Najpierw Gwarek uległ Stilonowi Gorzów 2:1, następnie lepsi od Gwarka okazała się Polonia Bytom wygrywając 3:1 jednak w ostatniej serii spotkań udało się wywalczyć pierwszy punkt, remisując z rezerwami Miedzi Legnica 1:1. Najlepszym strzelcem drużyny jest Michał Biskup z 12 trafieniami, który jednak w przerwie zimowej odszedł do Rekordu Bielsko-Biała.

W rundzie jesiennej Odra miała okazję mierzyć się z Gwarkiem. W Wodzisławiu to Duma Wodzisławia mogła cieszyć się z wygranej 2:1. Aktualnie piłkarze Odry nie mają jednak dobrego humoru, gdyż aktualnie zajmują przedostatnie miejsce w ligowej tabeli. Miejmy nadzieję, że w sobotę Odra zawiąże do sierpniowej rywalizacji i wróci do Wodzisławia z kompletem punktów. Ewentualna wygrana pozwoli Odrze zmniejszyć dystans do bezpiecznego miejsca w tabeli. Początek spotkania już jutro o godzinie 16:00.

Udostępnij: