Pierwsza porażka w rundzie wiosennej!

Piłkarze Odry przegrali swój pierwszy mecz w rundzie wiosennej. Tym razem Odra w Gorzowie przegrała 2:1 z Wartą Gorzów Wielkopolski!

Od samego początku gracze Warty jak i Odry tworzyli sobie dużo sytuacji. Gra Wodzisławian nie wyglądała zbyt dobrze, dużo strat, dużo niedokładności. Gospodarze tworzyli sobie więcej sytuacji, co poskutkowało strzeleniem bramki dla Gorzowian przez Adriana Marchela w 37 minucie. Do przerwy oglądaliśmy jeszcze kilka akcji lecz do szatni zeszliśmy przy wyniku 1:0 dla Warty!

W drugiej połowie nie było już tyle akcji, dużo gry z tyłu. Do głosu doszli jednak gospodarze podwyższając prowadzenie w 60 minucie. Około 65 minuty w drużynie Odry nastąpiła poczwórna zmiana co poskutkowało ożywieniem gry ze strony Wodzisławian. W 70 minucie popularny ‘’Johan’’ zachował zimną krew, gdy po rzucie rożnym strzałem głową pokonał bramkarza Warty. W końcówce meczu zawodnicy Warty stworzyli sobie jeszcze kilka sytuacji lecz żadnej z nich nie wykorzystali. Zawodnicy Odry do Wodzisławia wracają niestety na tarczy, następny mecz rozegramy z Rekordem Bielsko-Biała na Bogumińskiej 8 o godzinie 15:00! Serdecznie zapraszamy na mecz aby wspierać nasz klub w tych ciężkich czasach!

Odra: Szewczyk- Mroczko, Białas, Batelt, Mroczko- Krężelok, Barański, Zdunek, Elorhan, Gajda- Popczyk
Rezerwowi: Poźniak, Pietrowski, Oślizlok, Flak, Kalisz, Miensopust, Mociak, Roguła
Trener: Piotr Hauder

Strzelcy: 37’ Adrian Marchel (Warta), 60’ Karol Gardzielewicz (Warta), 70’ Krzysztof Krzyżok (Odra)